Аджика бандерівська з медом
LuxuS
Производитель: LuxuS
Модель: Аджика бандерівська з медом
Артикул: 4820063010237
Наличие: В наличии
Цена: 35.00грн.
Отзывов: 3  Отзывов: 3  |  Чтобы написать отзыв о товаре вы должны авторизироваться или зарегистрироваться.

Аджика бандерівська з медом--до складу класичної аджики ми додали мед...

  Мед є найдавнішим натуральним підсолоджувачем, який відомий всьому людству. Здоровий замінник цукру, мед дуже поживний і корисний для здоров'я. Користь меду на практиці підтверджена мільйони разів, і людина, що використовує мед для лікування або підтримки свого нормального стану здоров'я,практично не потребує тих лікарських препаратів (з хімічними елементами), які пропонують різні фармацевтичні компанії. А таке поєднання спецій та меду, тільки додає величезну значимість меду при всебічному його використанні.
  Користь меду - це "аксіома", яка не потребує доказів!
  Мед у своєму складі містить фруктозу і глюкозу, а також цілий ряд корисних мінералів: магній, залізо, калій, кальцій, натрій, хлор та сірку.
 Поряд з цим, мед ще багатий і вітамінами, такими як В1, В2, В3, В5, В6 і С. Причому концентрація корисних речовин у меді безпосередньо залежить від якостіпилку і нектару.

Сьогодні аджика стала улюбленою приправою для багатьох людей,які люблять гострий і пекучий аромат червоного перцю, часнику, деяких пряних трав.
 Аджика виступає в ролі стимулятора травлення, покращує секрецію шлункового соку, підвищує апетит, має зігріваючу дію, покращує обмін речовин.
Регулярне вживання аджики дозволяє значно зміцнити імунітет, посилити захисні сили організму. Фітонциди рослин, що містяться в аджиці, допомагають вбивати віруси і бактерії. Цей продукт корисно вживати і для профілактики респіраторних хвороб, особливо вірусного характеру.
 Пекучість і гострота, властиві аджиці підсилюють енергетичний потенціал людини, додають сили, підвищують активність, вважається також,
що аджика збільшує і сексуальну силу, підвищує потенцію, покращує кровообіг у статевих органах.
 Вживання аджики впливає і на роботу кровоносної системи, продукт допомагає очищатися судинах від бляшок холестерину, тонізує судини.

 

Написать отзыв

Чтобы написать отзыв о товаре вы должны авторизироваться или зарегистрироваться.